Skip to content

Dobrý burger ze Zlých časů

Zlý časy, to je hospoda, kterou půl Prahy zná jako středobod dobrého piva. Výběr piv je tu opravdu nepřeberný a to jakým stylem se o něj starají, ostatní mohou jen závidět.

K tomu dobrému pivu však před nějakou dobou začali také vařit. Jednou z hlavních častí menu je burger. Neváhal jsem ochutnat, vzhledem k referencím, které jsem na něj měl.

Objednat si můžete základ, tzn. hovězí, rajče, salát, cibule a spešl majonéza již za 99 Kč.. Já si neváhal doobjednat ještě čedar 15 Kč a slaninu 10 Kč. Burger přinesli rychle a na pohled na něm nebylo nic špatného. V kombinaci s výborným pivem si chuť sedla a já byl spokojenej parchant. Maso bylo kvalitní a chutné, nicméně trochu vysušené. To ovšem nebyl zásadní problém, stále jsem to mohl zapít výborným pivem.

 

Upřímně bych možná doporučil vymyslet pivařskou variantu burgeru. Majonéza k pivu každému jít nemusí, takže varianta hořčice, chilli nebo křen a místo slaniny bůček bych v pivařské hospodě uvítal. A co teprve smradlák s omáčkou z pivního sýru?

Zly casy

Čestmírova 390/5, 140 00 Praha-Praha 4, Česká republika
Share Button
Published inBurgery z restaurací