Skip to content

Študácký standard v El Magico

Při pohodovém slunečném pátku jsem zavítal nevědomky na burgera do music clubu a restaurace El Magico. Klub se nachází zašitý mezi studentskými kolejemi v Praze na Jižáku, tři stanice busem z Chodova…

Nevědomky jsem se dostal k tomu, že si dám burgera. Dříve se sem chodilo párek v rohliku a tak když jsem objevil v obědovém menu burger, neváhal jsem ochutnat.

Překvapením bylo, že mi pod nos přistál na pohled překvapivě poctivý burger s originální bulkou, která i dobře chutná.  Přísady měl burger jednoduché. Našel jsem ledový salát, cibulku, rajče, slaninu, kečup a bylinkovou majonézu. Pouze s majonézou si kuchař pohrál, jinak bylo vše fresh, bez úprav.

 

elmagico1

Maso bylo šťavnaté, ale použit byl o něco horší kus krávy, protože konzistence byla tužší. Trochu bych si ještě pohrál s chutí masa, bylo nedosolené a tento typ bych možná proložil nějakou bylinkou, špekem nebo čilipapričkou, abych nějak chutnalo.

Závěrem mohu jen říct, že za cenu 115 Kč jsem dostal i dobré steakové hranolky s porcí kečupu. Za takovou cenu mohu burger jen doporučit a nezklame vás.

Určitě půjdu ochutnat i ostatní burgery z klasického menu.

 

Chemická 953, Koleje, Vysoká škola ekonomická v Praze, 148 00 Praha-Praha-Kunratice, Česká republika
Share Button
Published inBurgery z restaurací