Skip to content

Beer&Burger swingers v Mozaice

Akci, kde spolu nezávazně obcují delikátní burgry s masívními pivy, kombinacím se meze nekladou, ba naopak, tak takovou akci si Jeronymo prostě nemohl nechat ujít.

Nitranská ulice během festu
Nitranská ulice během festu

Okolo páté odpolední byl vchod v Nitranské ulici obsypán návštěvníky Mozaika&Matuška festu, speciální akce restaurace Mozaika za podpory pivovaru Matuška (pochopíš když klikneš ZDE).

Mozaika&Matuška fest
Mozaika&Matuška fest

Management restaurace nastavil jednoduchá pravidla, protože v jednoduchosti je krása : vyberte si z naší nabídky 7 nejoblíbenějších burgrů a my vám je budeme připravovat do alelujá v menším provedení slider za lidových 90 Kč/ks. K tomu vám pan Matuška ml., sládek, přiveze svoje nejlepší piva a my vám je budeme čepovat do alelujá za lidových  30 Kč/3 dcl. A jak slíbili, tak i udělali. Druhá pípa na chodníku, židle opřít o barák, dýdžej pouštěl muzika tak akorát aby se lidi ještě navzájem slyšeli, prostě fajn fest. www.euroasie.info Na čep dohlížel osobně i Mistr, pan Adam :-)

Mistr osobně
Mistr osobně

No a každej si to střídal jak zrovna chtěl. Pomazlit se s Raptorem 15°, Ipou jak vyšitou, nebo trochu exotiky s černoškou Černou raketou 17°, a co třeba submisivní Pšenice 13°, nebo pro dámy černej Námořník 17°, a pak třeba potěšení s Apollo Galaxy 13° nebo hardcore Hellcat 21° (!), na střídačku Summer Ale 12°…

A k tomu všemu výborný burgry!

Beer&Burger
Beer&Burger

Share Button
Published inBurgery z restaurací