Skip to content

Domyno – burger jak od Apple

Jeronymo si rád před návštěvou restaurace něco o místě přečte, případně si projde menu, případně si rovnou i vybere… a u Domyna byl už ten začátek príma. Moderní web, s lákavým textem Burger history, ultra jednoduchým a přehledným jídelním lístkem… a Jeronymo se začal těšit :-) Ale někde si přečetl cosi o pomalejší obsluze a vyrazil proto o víkendu až ve tři. V bistru bylo dohromady pět hostů a objednaná čtyřka (to je jméno burgru, neplést s počtem burgrů) byla na stole cobydup. Hodnocení?

Zaprvé cena. 139 Kč za 180 gramů hovězího je v kontextu pražský cen, tedy pokud je to hovězí kvalitní, cena výborná. A to maso bylo bezva, chuťově na jedničku, grilováno přesně médium.

Za druhé cena. 139 Kč za burgr s přílohou, tedy hran s majolkou, je hóóódně dobrá cena.

Za třetí bulka. Vizuelně dokonalá, s fešáckým razítkem, pevný tvar (jako by chodila přes chodbu do fitka), přesně nahřátá, chuťově bezchybná.

Za čtvrté vejce. To volský voko bylo jak od Hestona Blumenthala. Ani syrový, ani přetažený, jakoby tažený souz-vide, kreslilo žluté obrazce na listy salátu.

Za páté prezentace. Taková drobnost, jakože hrany se omylem překlopily na talířek… Ale s kelímkem s logem to prostě má šmrnc, je to takový netuctový…

Cena 139 Kč, Jeronymovo hodnocení 10*MŇAM (1* = rozšlapat a odkopnout, 5* = průměr, 10* = těžko překonatelný zážitek). Kohoutková – Jeronymo neví.

2015-BT15-domyno-01

Share Button
Published inBurgery z restaurací