Skip to content

Proč? Jak? Co?

Páteční hamburgrováníProč: Jsme tři kámoši co se shodli na tom, že máme rádi dobré jídlo a po nějaké době co se známe jsme dospěli k tomu, že nejraději máme burgery. A tak nás napadlo, že když už se někde stavíme na burgera, proč o tom nenapsat když si pořádný hamburger uděláme doma, proč o tom nenapsat a hlavně, když najdeme fajnovej burgřík, proč Vás nechat jíst nějaký sraˇ.. :-)

Jsme tedy zatím tři, ale ono se to časem rozroste. Takže Ferdinand, Tomino a Theo Vám přináší jak a kde dostat dobrej burger :-)

BTW:  JAK TO ZAČALO: seděli jsme v hamburger spotu a dávali si vcelku dobrýho burgera a vzhledem k tomu že už to byl čtvrtý hamurger spot tentýž týden, rozhodli jsme se, že vznikne burgerspot.cz :-)

Tomáš Růžička alias Theonydas (Theo)
theoJá spadám do kategorie 25-30 let, pocházím z malé vesnice v severních čechách a s ohledem na ekonomickou situaci a mou profesi jsem se před několika (cca 10 lety) naplavil do stověžaté Prahy, kde vykonávám svou freelance práci grafika, specialisty online, inovátora a kreativistu, více o profesních záležitostech asi na linkedin. Vzhledem k tomu, že se v online pohybujeme, vytvořili jsme pro burger boys (obyčejné pojídače burgerů) tento blog, kam budeme postupem času dávat naše zážitky, rady ptáka burgráka, tipy, recepty a vše kolem hamburgerů či grilování (je to hodně blízké téma a grilování zbožňuji). Na chalupě mám gril, který velmi rád zneužívám, hodlám postavit ještě větší a lepší (až bude čas a money), doma v panelové kleci vlastním obyčejný elektrický gril Philips HD4417, který není nikterak úžasný, ale na domádo postačí (mým snem je CATLER GR8012 opět až budou money, tento gril stojí poněkud více cca 6tisíc, ale je to gril). Takže neváhejte kdykoli napsat na theonydas@burgerspot.cz, zdali chcete přidat svou recenzi, podmínkou je fotka, přezdívka kterou uveřejníme a podělte se s ostatními. Díky za pozornost jestli jste to přečetli až sem a já osobně doporučuji netrávit čas na slinty co píšeme sem ale zkouknouz hoummejt kategorii a něco si doma ukuchtit :-). Čus Theo…

 

Ferdinand Valent alias Ferda
KISS
– mám rád burgery.

 

Tomáš Pek alias Tomino
Strašně rád sportuju! A po sportu si ještě radši dám pivo a dobrý jídlo! Proto procestuju všechny kouty světa a budu vám vyprávět, kde mají ty nejlepší burgery! Tak se těště…


2 komentáře

  1. Fllip Fllip

    Pěkný web, ale chybějí Vám zde recenze na dva zásadní české podniky a to nejlepší burger v čechách vůbec – Berounská Black Dog cantina. Rozhodně doporučuji navštívit, lepší hamburgery jsem snad nikdy neměl. A recenzi by si zasloužil i Vinohradský The Dish,který rozhodně taky stojí za návštěvu – drinky mají skvostné a hambáče ještě lepší.

Comments are closed.