Skip to content

WishList

Tady pár míst, kam se v nejbližší době chystáme:

 

 


14 komentářů

 1. Kashta Kashta

  Na seznamu nevidim, tak doporučuju zajít do The Tavern Bar – http://www.thetavern.cz/. Jedny z nejlepších burgrů, co jsem jedl na obou stranách atlantského oceánu :-) Klasický americký servírování, příjemná obsluha a prostředí, ceny přijatelné. A ještě k tomu dělaj vynikající brunch, nevelký výběr, ale kvalita vysoká. Na večer a na brunch je dobré mít rezervaci, nebo přijít brzo, páč maj celkem dost narváno.

  • Ferda Ferda

   The Tavern plánujeme. Já jsem tam byl před několika měsíci a souhlasím – jedny z nejlepších burgerů, co jsem jedl… Určitě uděláme brzy výpravu!

 2. Alexien Alexien

  A co Blackdog Cantina v Berouně? Určitě stojí za návštěvu :))

 3. zouhy zouhy

  přidejte si na seznam Dish {fine burger bistro} – Praha 2

 4. Koumák Koumák

  A kde je Dish??

  • Ferda Ferda

   V Dishi jsme už byli několikrát, burger na 5 hvězd, to je jasný… Jen to musíme nějak hezky sepsat :-)

 5. Pavel Pavel

  Když budete v Plzni, rozhodně doporučuji navštívit spíše Delish Burger – restaurace http://www.delish.cz/, nežli BigBurger – fastfood.

 6. DO kolina to mate 30 minut vlakem z hlavaku, navstivte Vincent’s Dinner, bezvadna americka restaurace, vcetne prostredi :)

 7. Kačka1 Kačka1

  Určitě zkuste Pantano v Jaroměři nedaleko Hradce Králové. Výborné burgery a příjemná obsluha! :)

  • Ferda Ferda

   díky za tip Kačko:-)

 8. Lokvenc Lokvenc

  PANTANO? :DDD tomu se musím pouze smát. Z jejich „kebabu“ jsem si musel vzít v práci dovolenou na tři dny jelikož jsem nemohl opustit toaletu. Proto nemam odvahu zkusit jejich „hamburger“.

 9. Pokud budeš mít cestu přes Frýdek-Místek rozhodně zajdi na burgra do restaurace Carbon…gurmánský zážitek;-)popř.GrillBar Rebel a doporučil bych Ultimate..nejlepší „czech“burger(místo hovězího tažené vepřové) široko daleko;-)

Comments are closed.